FMP-50FR-52-23K2
MFR.Part #
FMP-50FR-52-23K2
JLCPCB Part #
C3420455
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS