FMP-50FR-52-21K
MFR.Part #
FMP-50FR-52-21K
JLCPCB Part #
C1750747
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS