FMP-50FR-52-17R4
MFR.Part #
FMP-50FR-52-17R4
JLCPCB Part #
C3488597
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS