FMP-50FR-52-137R
MFR.Part #
FMP-50FR-52-137R
JLCPCB Part #
C1753357
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS