FMP-50FRF52-976R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FRF52-976R
JLCPCB Part #
C20146157
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS