FMP-50FRF52-8K87
MFR.Part #
FMP-50FRF52-8K87
JLCPCB Part #
C20146139
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS