FMP-50FRF52-82R5
MFR.Part #
FMP-50FRF52-82R5
JLCPCB Part #
C20146121
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS