FMP-50FRF52-61K9
MFR.Part #
FMP-50FRF52-61K9
JLCPCB Part #
C20146046
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS