FMP-50FRF52-56K
MFR.Part #
FMP-50FRF52-56K
JLCPCB Part #
C20145827
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS