FMP-50FRF52-53K6
MFR.Part #
FMP-50FRF52-53K6
JLCPCB Part #
C20145817
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS