FMP-50FRF52-536K
MFR.Part #
FMP-50FRF52-536K
JLCPCB Part #
C20145815
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS