FMP-50FRF52-348K
MFR.Part #
FMP-50FRF52-348K
JLCPCB Part #
C20145694
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS