FMP-50FRF52-316K
MFR.Part #
FMP-50FRF52-316K
JLCPCB Part #
C20145676
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS