FMP-50FRF52-2K15
MFR.Part #
FMP-50FRF52-2K15
JLCPCB Part #
C20145647
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS