FMP-50FRF52-27R4
MFR.Part #
FMP-50FRF52-27R4
JLCPCB Part #
C20145632
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS