FMP-50FRF52-1K65
MFR.Part #
FMP-50FRF52-1K65
JLCPCB Part #
C20145109
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS