FMP-50FRF52-180K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FRF52-180K
JLCPCB Part #
C20145067
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS