FMP4WVFRF73-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP4WVFRF73-10K
JLCPCB Part #
C19304759
Package
Plugin,D7.5xL17mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 4W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS