FMP3WSJT-73-7K5
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-7K5
JLCPCB Part #
C3496826
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS