FMP3WSJT-73-470R
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-470R
JLCPCB Part #
C1382981
Description
-55℃~+155℃ 3W 470Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS