FMP3WSJT-73-43K
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-43K
JLCPCB Part #
C3468609
Description
-55℃~+155℃ 3W 43kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS