FMP3WSJT-73-330K
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-330K
JLCPCB Part #
C3431149
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS