FMP3WSJT-73-20K
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-20K
JLCPCB Part #
C3376554
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS