FMP3WSJT-73-13R
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-13R
JLCPCB Part #
C1382192
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS