FMP300JT-73-6R8
MFR.Part #
FMP300JT-73-6R8
JLCPCB Part #
C1390542
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS