FMP300JT-73-6R2
MFR.Part #
FMP300JT-73-6R2
JLCPCB Part #
C1390548
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS