FMP300JT-73-5K6
MFR.Part #
FMP300JT-73-5K6
JLCPCB Part #
C3570831
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS