FMP300JT-73-33R
MFR.Part #
FMP300JT-73-33R
JLCPCB Part #
C1389131
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS