FMP300JT-73-2R4
MFR.Part #
FMP300JT-73-2R4
JLCPCB Part #
C1390537
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS