FMP300JT-73-1R3
MFR.Part #
FMP300JT-73-1R3
JLCPCB Part #
C1390564
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS