FMP300JT-73-120K
MFR.Part #
FMP300JT-73-120K
JLCPCB Part #
C1389024
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS