FMP300JT-73-100K
MFR.Part #
FMP300JT-73-100K
JLCPCB Part #
C914808
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 3W 750V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS