FMP300JT-52-8K2
MFR.Part #
FMP300JT-52-8K2
JLCPCB Part #
C3493947
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS