FMP300JT-52-75K
MFR.Part #
FMP300JT-52-75K
JLCPCB Part #
C3376838
Description
-55℃~+155℃ 3W 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS