FMP300JT-52-51K
MFR.Part #
FMP300JT-52-51K
JLCPCB Part #
C3405027
Description
-55℃~+155℃ 3W 51kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS