FMP300JT-52-47R
MFR.Part #
FMP300JT-52-47R
JLCPCB Part #
C1389065
Description
-55℃~+155℃ 3W 47Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS