FMP300JT-52-470K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300JT-52-470K
JLCPCB Part #
C3561052
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 470kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS