FMP300JT-52-43R
MFR.Part #
FMP300JT-52-43R
JLCPCB Part #
C5742623
Description
-55℃~+155℃ 3W 43Ω Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS