FMP300JT-52-3K9
MFR.Part #
FMP300JT-52-3K9
JLCPCB Part #
C1389102
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS