FMP300JT-52-1K3
MFR.Part #
FMP300JT-52-1K3
JLCPCB Part #
C3414756
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS