FMP300JT-52-110K
MFR.Part #
FMP300JT-52-110K
JLCPCB Part #
C3436501
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS