FMP300JR-73-9R1
MFR.Part #
FMP300JR-73-9R1
JLCPCB Part #
C1776004
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.1Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS