FMP300JR-73-910K
MFR.Part #
FMP300JR-73-910K
JLCPCB Part #
C1756308
Description
-55℃~+155℃ 3W 910kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS