FMP300JR-73-36R
MFR.Part #
FMP300JR-73-36R
JLCPCB Part #
C1756461
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS