FMP300JR-73-1K1
MFR.Part #
FMP300JR-73-1K1
JLCPCB Part #
C1756384
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS