FMP300JR-73-130K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300JR-73-130K
JLCPCB Part #
C1756342
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS