FMP300JR-52-4K7
MFR.Part #
FMP300JR-52-4K7
JLCPCB Part #
C1764469
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS