FMP300JR-52-360K
MFR.Part #
FMP300JR-52-360K
JLCPCB Part #
C1766786
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS