FMP300JR-52-16R
MFR.Part #
FMP300JR-52-16R
JLCPCB Part #
C3557603
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS