FMP300JR-52-13R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300JR-52-13R
JLCPCB Part #
C1391338
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS